1
x
2

19/09

19:00

HIK

Avarta

21/09

19:00

Skive IK

Aarhus Fremad

22/09

13:00

Vanløse IF

Brønshøj

22/09

13:00

Tarup-Paarup IF

Brabrand IF

22/09

13:00

Skovshoved IF

Avarta

22/09

13:30

Kjellerup IF

Kolding IF

22/09

14:00

Dalum

Odder Igf

22/09

14:00

Hillerød

B 93

22/09

14:00

BK Frem

HIK

22/09

15:00

FC Sydvest 05 Tønder

Jammerbugt FC

23/09

14:00

Ringkøbing

Vejgaard B

23/09

15:00

Slagelse BI

Middelfart

23/09

15:00

AB

BK Marienlyst

1
x
2

22/09

13:00

OKS

Bogense G & IF

22/09

15:30

Allesø GF

Krarup Espe Fodbold

22/09

15:30

Flemløse/Hårby

OB

23/09

11:00

S.f.B.

Morud IF

23/09

13:00

Årslev BK

SSV Højfyn

23/09

14:00

Nr. Aaby IK

Marstal/Rise

23/09

14:00

Dalum IF

Næsby BK

1
x
2

20/09

17:45

Tved BK

FC Broby

21/09

19:00

Tårup IF

ØB.

23/09

11:00

Munkebo BK

Chang

23/09

11:00

Kerteminde BK

Tåsinge f. B.

23/09

11:00

Marslev G & IF

Nyborg G & IF

23/09

11:00

Fjordager IF

Ringe BK

23/09

11:00

FC BiH Odense

Rudkøbing BK

1
x
2

22/09

15:00

Hårslev

Assens FC

22/09

15:00

UTOPIA ( F.K.)

Aarup BK

22/09

15:00

Sanderum BK

Glamsbjerg IF

22/09

15:00

OKS

KRFK

22/09

15:30

Ubberud IF

KFUM

22/09

15:30

Tarup-Paarup IF

Søhus Stige

22/09

15:30

MG & BK

Søndersø BK

22/09

15:30

B1913

BBB

1
x
2

23/09

11:00

Skjoldsparken IF (2)

Dalum IF

23/09

11:00

OKS

OB

23/09

11:00

Kildemosens BK

FC Hjallese

23/09

11:00

B1913 (1)

Stige Boldklub 2017

23/09

13:00

Posten

Marienlyst

23/09

13:00

DSIO

B 1909

23/09

14:00

FC Avrasya

KFUM.s BK

1
x
2

22/09

15:00

KR 70

SUB Ullerslev

22/09

15:00

FIUK, Odense (2)

Fjordager IF

22/09

15:00

VB/KRIF

Munkebo BK

22/09

15:30

Chang

B1913 (2)

22/09

15:30

Årslev BK

Skjoldsparken IF (1)

1
x
2

21/09

18:45

MG & BK

Korup IF

21/09

19:00

Sanderum BK

Allested U & IF

23/09

11:00

Aarup BK

Brylle/Tommerup

23/09

11:00

Bolbro G & IF (1)

FIUK, Odense (1)

25/09

18:45

Morud IF

SSV Højfyn

02/10

19:00

Skamby

Glamsbjerg IF

1
x
2

22/09

14:00

B.67

Thurø BK af 1920

22/09

15:00

SFF 2015 1

Egebjerg Fodbold

22/09

15:00

Højby S & G

Øernes Fodsports Forening

22/09

15:00

FC Broby

Tårup IF

22/09

15:30

Kirkeby IF

Stenstrup IF

23/09

14:45

Marstal/Rise

Tved BK

1
x
2

22/09

13:00

Kolding B

Hviding IF/Kvik 70

22/09

13:00

Kolding IF

Ribe BK

22/09

13:00

SUB Sønderborg Inter

BV Oksbøl

22/09

14:00

Egen UI

Vejen SF

1
x
2

22/09

13:30

Aabybro IF

Hirtshals B

22/09

13:30

Østervraa IF

Brønderslev IF

22/09

14:00

Nibe B

Frederikshavn fI

24/09

18:00

Jetsmark IF

Aalborg Chang

1
x
2

22/09

13:00

Kvik/Aalestrup IF

Løgstør IF

23/09

13:00

Ulbjerg IF

Thisted FC

23/09

16:00

Viborg FF

Højslev Station IF

1
x
2

21/09

17:45

HTS

Spjald IF

22/09

12:30

Varde IF

Herning Fremad

24/09

19:00

Holstebro B

Aulum IF

24/09

19:00

Ringkøbing IF

SGI/SSK

1
x
2

22/09

13:00

Christiansbjerg IF

DGL 2000, Aarhus

22/09

13:30

Vivild IF

Dronningborg B

22/09

16:00

Kristrup Boldklub

Helsted Fremad IF

23/09

13:00

IFSK

Kolind/Perstrup IF

1
x
2

20/09

17:45

Viby IF

Brabrand IF

21/09

19:00

AGF, Aarhus

Give Fremad

22/09

13:30

Horsens Freja

Aarhus 1900

23/09

12:00

Aabyhøj IF

Hedensted IF

1
x
2

22/09

13:00

Hjørring AIK Frem

Skagen IK

22/09

13:30

Sulsted IF

Hals FS

22/09

15:30

Dronninglund IF

Hjørring IF

22/09

16:00

IF Skjold Sæby

Skibsby-Højene IF

1
x
2

22/09

13:00

Vejgaard B

Nørresundby FB

22/09

15:30

Aalborg Chang

Birkelse IF

23/09

13:30

NUBI

Aalborg KFUM

25/09

17:45

IF Fremad Nørhalne

St. Restrup IF

1
x
2

22/09

13:00

Sønderup/Suldrup IK Frem

Storvorde/Sejlflod B

22/09

13:00

LKB/Gistrup

Møldrup/Tostrup IF

22/09

13:30

B52/Aalborg

Farsø/Ullits IK

22/09

14:00

Hadsund B

Als B

1
x
2

20/09

17:45

Stoholm IF

FS Vestthy

22/09

14:00

Nors B

Roslev IK

22/09

16:00

Struer Humlum Fodbold

Hurup IF

1
x
2

22/09

12:00

Ravnsbjerg/Løgstrup

Fårvang IF

22/09

13:30

Bjerringbro IF

FC Silkeborg

22/09

13:30

Alhedens IF

Foulum IF

22/09

16:00

Skals FF

Tjele Vest Sport

1
x
2

21/09

19:00

Ikast FC

Brande IF

22/09

14:00

Give Fremad

Ølstrup GU

22/09

15:30

Faster/Hanning

SHN/Ulfborg

23/09

13:00

Videbæk IF

Bording IF

04/10

19:00

Bording IF

Ølstrup GU

1
x
2

22/09

13:00

Skødstrup SF

Langaa IK

22/09

13:00

Lystrup IF

Hadsten SK

22/09

13:30

Hammel GF

Grenaa IF

22/09

15:00

tst Fodbold

Randers Freja

1
x
2

22/09

14:00

Fuglebakken KFUM Århus (2)

Aarhus Fremad

23/09

13:00

Stavtrup IF

Aarhus 1900

23/09

13:00

Hasle B

ASA, Aarhus

23/09

16:00

ACFC/AKF

VSK Aarhus

10/10

19:00

ACFC/AKF

Aarhus 1900

1
x
2

22/09

11:00

Galten FS

Stjær B

22/09

15:30

FC Skanderborg

EIF/NSG

23/09

14:00

Fuglebakken KFUM Århus (1)

Brædstrup IF

23/09

15:00

JAI, Aarhus

Odder IGF

1
x
2

21/09

18:30

Horsens fS

Fredericia KFUM

22/09

15:00

Ammitsbøl/Egtved

Vejle FC

22/09

15:00

Hover IF

Bredballe IF

23/09

11:00

Den Bosniske IF

FC Hornstrup

1
x
2

22/09

13:00

Spangsbjerg IF

Tjæreborg IF

22/09

13:30

Næsbjerg RUI

Billund IF

22/09

15:00

Rødding IF

Esbjerg IF 92

1
x
2

20/09

19:00

Haderslev FK

Midtals IF

22/09

12:00

Vojens BI

Midtals IF

22/09

13:00

Nord/Als B

Ravsted UI

22/09

16:00

Aabenraa BK

Bramdrupdam GIF

02/10

19:00

Bramdrupdam GIF

Aabenraa BK

09/10

20:00

Aabenraa BK

Midtals IF

1
x
2

22/09

14:00

Flauenskjold IF

Dybvad B

22/09

15:30

Hirtshals B

Strandby-Elling-Nielstrup IF

22/09

16:00

Frederikshavn fI

Harken UGF

1
x
2

22/09

13:30

Fjerritslev IF

Thise IF

22/09

14:00

Tranum GF

GVL Løkken

23/09

14:00

Hune B

Skovsgaard B

1
x
2

21/09

18:00

Dronninglund IF

Sulsted IF

22/09

14:30

Ulsted B

Biersted IF

22/09

15:00

Asaa B

Hjallerup IF

23/09

14:00

VHG/GS

Tylstrup IF

1
x
2

22/09

13:00

Gug B

Dall/Ferslev IF

22/09

15:00

Vejgaard B

Nordens Paris FC

22/09

15:00

AaB

Vodskov IF

22/09

16:00

Aalborg Freja (2)

Svenstrup-Godthåb IF

1
x
2

22/09

13:30

Gudumholm IF

Kongerslev IF

22/09

13:30

Skalborg SK

Storvorde/Sejlflod B

22/09

16:00

Aalborg Freja (1)

LKB/Gistrup

1
x
2

22/09

12:00

Vive IF

Aars IK

22/09

14:00

Hornum IF

Skørping IF Frem

22/09

15:00

Løgstør IF

Valsgård IF 83

22/09

15:30

Støvring IF

Nørager/Rørbæk IF

1
x
2

19/09

18:00

Frøstrup/Hannæs/Nordthy

Koldby/Hørdum IF

20/09

18:00

FS Midtthy

Lemvig GF

21/09

18:00

Hanstholm IF

Koldby/Hørdum IF

22/09

14:30

Thyborøn IF

Thyholm FC

23/09

16:00

Frøstrup/Hannæs/Nordthy

Lidenlund B

1
x
2

22/09

13:30

FC Horsens

Agerbæk SF/Starup IF

23/09

13:30

Bramming B

Esbjerg fB

23/09

15:00

Hatting-Torsted Fodbold

FC Sønderborg

1
x
2

20/09

19:30

FC Udfordringen

CSC

22/09

11:15

Bk. Viktoria

Sunred Beach FC

22/09

13:00

KFB

Østerbro IF

22/09

13:00

Jægersborg Bk.

Dragør Bk.

22/09

15:00

Sundby Bk.

Bk. Hellas

23/09

10:00

CBS Sport

Vigerslev Bk.

1
x
2

21/09

17:30

Bk. Stefan

Nørrebro United

21/09

17:45

FK6K

VLI

21/09

18:15

Bk. Heimdal

Fr.holm Sydhavnen

22/09

13:00

CIK

Sønderbro Fight

22/09

13:00

BK Rødovre

Amager FF

22/09

13:00

Bispebjerg Bk.

FC Randoms

22/09

15:00

Valby Bk.

FC Nyhavn

1
x
2

21/09

20:00

HB

Tårnby FF

22/09

14:00

NB Bornholm

Husum Bk.

22/09

15:00

Bk. Skjold

KFUM

22/09

15:00

FB

B 1903 2

22/09

15:15

IF Føroyar

PI Fodbold

22/09

15:30

KB 2

Rønne f.B.

1
x
2

21/09

18:00

VB 1968

Lundtofte Boldklub

21/09

18:30

Herlev IF

Hørsholm-Usserød IK

22/09

13:30

Fredensborg BI

BK Avarta

22/09

14:00

Espergærde IF

LSF

22/09

14:00

Hundested IK

Frem Hellebæk

22/09

15:30

AB

Gladsaxe-Hero BK

1
x
2

20/09

18:00

Herfølge BK

B. 73, Slagelse

21/09

18:30

Solrød FC

Vordingborg IF

21/09

19:00

Næstved I.F.

Raklev GI

22/09

12:00

Gørslev IF

Skælskør BI

23/09

12:00

Kalundborg GB

Holmegaard GB

23/09

15:00

Holbæk United

Fårevejle BK

1
x
2

22/09

12:00

Ølstykke FC

IF Skjold Birkerød

22/09

13:30

Humlebæk BK

FC Rudersdal

22/09

13:30

Værløse

Taarbæk IF

22/09

14:45

Frederiksværk FK

ORI-Fodbold

22/09

15:30

Lyngby BK

Allerød FK

25/09

18:45

Slangerup & Omegn IF

Bagsværd BK (1)

1
x
2

20/09

18:30

Vallensbæk IF

Bagsværd BK (2)

22/09

15:30

B. 1973, Herlev

Grønne Stjerne

22/09

15:30

Rosenhøj BK

Brøndbyernes IF

23/09

11:00

Ballerup BK

B. 77, Rødovre

23/09

12:00

Brøndby Strand IK

Taastrup FC

1
x
2

22/09

13:00

Dalby IF / HFK fodbold

Hvalsø IF

22/09

13:00

Havdrup GI

FC Lejre

22/09

13:00

Køge Union

Såby Fodbold

22/09

15:00

Svogerslev BK

Bjæverskov IF "Frem"

22/09

15:30

KFUM BK, Roskilde

AIK 65 Strøby Fodbold

1
x
2

22/09

11:00

Benløse IF

FC Storebælt

22/09

11:00

Undløse BK

Fuglebjerg/Sandved-Tornemark

22/09

13:30

Sorø Freja

Høng GF

22/09

15:00

Vemmelev SGI

Suså IF

22/09

15:00

Jyderup BK

FK Sydsjælland 05

22/09

16:00

Ørslev GIF (V)

Mørkøv IF

1
x
2

22/09

12:00

Farum BK

Liria FK

22/09

13:00

Frederikssund

Helsinge Fodbold

22/09

13:00

Virum-Sorgenfri

Albertslund IF

22/09

13:30

Herstedøster IC

Stenløse BK

22/09

16:00

Snekkersten IF

Glostrup

23/09

13:00

Brøndby

Fredensborg BI

1
x
2

22/09

13:00

Ringsted IF

DMI

22/09

14:30

Køge BK

Haslev FC

22/09

15:00

Nykøbing FC

RB 1906

22/09

15:30

Køge Nord FC

Tuse IF

22/09

15:30

FC Nakskov

Greve Fodbold

23/09

11:00

Slagelse B&I

Herlufsholm GF