top banner
top banner
top banner
1
x
2

31/03

13:45

Thisted FC

Hvidovre IF

31/03

13:45

FC Helsingør

FC Roskilde

31/03

13:45

Silkeborg IF

HB Køge

31/03

13:45

BK Fremad Amager

FC Fredericia

31/03

13:45

Lyngby BK

Viborg FF

31/03

13:45

Nykøbing FC

Næstved BK

1
x
2

03/04

18:30

FC Midtjylland

OB

03/04

18:30

Brøndby IF

AaB

03/04

18:30

Brøndby IF

AaB

03/04

18:30

FC Midtjylland

OB

1
x
2

30/03

11:00

Morud IF

OB

30/03

15:00

Allesø GF

Aarslev BK

30/03

15:00

Bogense G & IF

S.f.B.

31/03

11:00

Dalum IF

Flemløse/Hårby

31/03

11:00

Nr. Aaby IK

OKS

31/03

11:00

Næsby BK

SSV Højfyn

31/03

14:00

Krarup Espe Fodbold

Marstal/Rise

1
x
2

30/03

15:00

ØB

Rudkøbing BK

30/03

15:00

Munkebo BK

FC BiH Odense

30/03

15:00

Chang

Ringe BK

30/03

15:00

FC Broby

Nyborg G & IF

30/03

15:00

Tåsinge f. B.

Marslev G & IF

30/03

15:30

Tårup IF

Langeskov IF

1
x
2

29/03

18:45

Tarup-Paarup IF

BBB

31/03

11:00

Søndersø BK

KRFK

31/03

11:00

Aarup BK

Glamsbjerg IF

31/03

11:00

Hårslev

B1913

31/03

11:00

Søhus Stige

MG & BK

1
x
2

30/03

12:00

Dalum IF

OKS

30/03

15:00

Skjoldparken IF

Kildemosens BK

30/03

15:00

Marienlyst

B 1909

30/03

15:00

OB

Stige Boldklub 2017

30/03

15:00

KFUM.s BK

FC Hjallese

31/03

11:00

FC Avrasya

DSIO

1
x
2

31/03

11:00

Chang

Aarslev BK

31/03

11:00

Fjordager IF

VB/KRIF

31/03

11:00

FIUK, Odense

KR 70

31/03

11:00

B 1913

SUB, Ullerslev

31/03

13:00

Munkebo BK

Nyborg G & IF

1
x
2

30/03

13:30

Morud IF

Bolbro G & IF

30/03

15:00

Aarup BK

Sanderum BK

30/03

15:00

Korup IF

Otterup B & IK

30/03

15:00

MG & BK

Skamby

30/03

15:00

Brylle&Tommerup

Glamsbjerg IF

30/03

15:00

SSV Højfyn

Allested U & IF

1
x
2

30/03

13:00

Kirkeby IF

Marstal/Rise

31/03

11:00

Stenstrup IF

Tårup IF

31/03

11:00

B.67

FC Broby

31/03

11:00

Egebjerg Fodbold

Tved BK

31/03

11:00

SFF 2015

Højby S & G

31/03

11:00

Thurø BK af 1920

S.f.B

1
x
2

28/03

18:45

Ribe BK

Vejle B

30/03

13:00

Egen UI

Horsens fS

30/03

13:00

Aabenraa BK

SUB Sønderborg Inter

30/03

15:00

Kolding B

Vejen SF

1
x
2

30/03

13:00

RKG

Vejgaard B

30/03

14:00

Dronninglund IF

Østervraa IF

30/03

15:00

Storvorde/Sejlflod B

Hirtshals B

31/03

13:30

Aabybro IF

Jetsmark IF

1
x
2

30/03

12:00

Ulbjerg IF

Højslev Station IF

30/03

13:00

Gundersted IF

Thisted FC

30/03

16:00

Aalborg Freja

Roslev IK

31/03

13:00

Skive IK

Nibe B

1
x
2

29/03

19:00

Kolind/Perstrup IF

Lemming IF

30/03

13:30

Kvik/Aalestrup IF

FC Silkeborg

30/03

14:00

Dronningborg B

Vivild IF

30/03

16:00

Kristrup Boldklub

Kjellerup IF

1
x
2

30/03

11:00

IFSK

AGF, Aarhus

30/03

13:30

Horsens Freja

Hadsten SK

30/03

16:15

Odder IGF

Aabyhøj IF

31/03

14:00

ASA, Aarhus

Brabrand IF

1
x
2

30/03

12:00

Sædding/G IF

Spjald IF

30/03

14:00

Brande IF

Spangsbjerg IF

30/03

16:00

Herning Fremad

Give Fremad

31/03

16:00

Holstebro B

Varde IF

1
x
2

30/03

13:00

Thise IF

IF Skjold Sæby

30/03

13:30

Hjallerup IF

Tårs/Ugilt IF

30/03

14:00

Brønderslev IF

Hjørring AIK Frem

1
x
2

30/03

14:00

Hals FS

B52/Aalborg

30/03

16:00

Nørresundby FB

IF Fremad Nørhalne

1
x
2

30/03

13:00

Sønderup/Suldrup IK Frem

Hornum IF

30/03

13:00

Farsø/Ullits IK

Møldrup/Tostrup IF

30/03

13:30

Skalborg SK

St. Restrup IF

31/03

16:00

Tjele Vest Sport

LKB/Gistrup

1
x
2

29/03

19:00

Aulum IF

SHN/Ulfborg

30/03

13:30

Vinderup IK

Borbjerg GU

30/03

15:00

Hurup IF

FS Vestthy

31/03

16:00

Nors B

Hanstholm IF

1
x
2

30/03

13:00

Stoholm IF

Viborg Sdrm. IK

30/03

14:00

Bording IF

Alhedens IF

30/03

16:00

Viborg FF

Ikast FC

31/03

14:00

Foulum IF

Ravnsbjerg/Løgstrup

1
x
2

30/03

13:00

Galten FS

Hornbæk SF

30/03

13:00

Langaa IK

Hammel GF

31/03

12:15

Kolt/Hasselager IF

Fårvang IF

31/03

13:00

Fuglebakken KFUM Århus (1)

JAI, Aarhus

1
x
2

30/03

10:45

Aarhus Fremad

Skødstrup SF

31/03

13:00

Fuglebakken KFUM Århus (2)

Christiansbjerg IF

31/03

13:00

Grenaa IF

Østdjurs 91

03/04

17:30

FAML, Århus

VRI

1
x
2

29/03

18:00

DGL 2000, Aarhus

Viby IF

31/03

13:00

Aarhus Juniors

tst Fodbold

03/04

19:00

ACFC/AKF

Stavtrup IF

06/04

11:00

Viby IF

Hasle B

1
x
2

30/03

13:00

Brædstrup IF

AIA/Tranbjerg

30/03

13:00

Hedensted IF

Hover IF

30/03

13:30

FC Skanderborg

Hatting-Torsted Fodbold

30/03

14:00

Bredballe IF

Silkeborg B

1
x
2

30/03

14:00

Ammitsbøl/Egtved

Gauerslund IF

30/03

15:00

Haderslev FK (1)

Seest B

30/03

15:30

Fredericia KFUM

Billund IF

31/03

11:00

Den Bosniske IF

Bramdrupdam GIF

1
x
2

28/03

19:00

Skjern GF

Esbjerg IF 92

29/03

19:00

Grindsted GIF

Videbæk IF

30/03

13:30

Ølstrup GU

BK-06 Esbjerg

31/03

16:00

HTS

BV Oksbøl

1
x
2

29/03

19:15

Haderslev FK (2)

Bov IF

30/03

13:30

Rødding/Fole

Hviding IF/Kvik 70

30/03

15:00

Vojens BI

Midtals IF

1
x
2

30/03

13:30

Skibsby-Højene IF

Harken UGF

30/03

14:00

Hune B

Hirtshals B

31/03

13:00

Vraa/Børglum IF

Bindslev/Tversted IF

1
x
2

30/03

15:00

Strandby-Elling-Nielstrup IF

Frederikshavn fI

30/03

15:00

Asaa B

Flauenskjold IF

30/03

16:00

Dronninglund IF

Østervraa IF

31/03

14:00

VHG/GS

Ulsted B

1
x
2

30/03

13:30

Sulsted IF (1)

Biersted IF

30/03

13:30

Vodskov IF

Birkelse IF

30/03

14:00

Skovsgaard B

Fjerritslev IF

30/03

15:30

Aabybro IF

Trekroner IF 98

1
x
2

29/03

18:00

AaB

Aalborg Chang

30/03

12:00

Nørresundby fB

Nørholm IF

30/03

14:00

Aalborg Freja

Vejgaard B

1
x
2

30/03

13:30

Svenstrup-Godthåb IF

LKB/Gistrup

30/03

15:00

RKG

Vaarst/Fjellerad B

30/03

15:20

Gug B

Gudumholm IF

31/03

13:00

Dall/Ferslev IF

Støvring IF

1
x
2

29/03

19:30

Farsø/Ullits IK

Hersom/Bjerregrav IF

30/03

13:00

Nørager/Rørbæk IF

Borup IF

30/03

16:00

Skals FF

IK Rosendal

30/03

16:00

Løgstør IF

Aars IK

1
x
2

30/03

13:00

Als B

Hadsund-Vive

30/03

13:30

Doense/Vebbestrup IF

Purhus IF

30/03

14:00

Valsgård IF 83

Hobro IK

30/03

15:30

IF Fjorden

Bælum/Solbjerg IF

1
x
2

30/03

13:30

MorsØ FC

Frederikshavn fI

30/03

14:00

Løgstør IF

Vorup FB

30/03

14:00

Helsted Fremad IF

Støvring IF

30/03

14:15

Aalborg Chang

VSK Aarhus

1
x
2

28/03

20:10

FC Græsrødderne

Dragør Bk.

30/03

11:15

Vigerslev Bk.

CSC

30/03

13:00

Østerbro IF

Bk. Viktoria

30/03

13:00

BK Fix

Sundby Bk.

30/03

14:00

KFB

FC Udfordringen

31/03

10:00

CBS Sport

Jægersborg Bk.

31/03

11:45

Sunred Beach FC

Bk. Hellas

1
x
2

29/03

18:30

Bk. Stefan

Bk. Heimdal

29/03

18:30

VLI

Fr.holm Sydhavnen

29/03

18:30

FC Randoms

FC Nyhavn

30/03

13:00

Bispebjerg Bk.

BK Rødovre

30/03

14:00

Sønderbro Fight

Amager FF

30/03

15:00

Nørrebro United

CIK

31/03

16:00

FK6K

Valby Bk.

1
x
2

25/03

19:00

Hvidovre IF 2

FB

1
x
2

06/04

11:00

Herlev IF

Gladsaxe-Hero BK

06/04

14:00

Espergærde IF

Fredensborg BI

06/04

14:00

Hundested IK

VB 1968

06/04

15:30

LSF

Hørsholm-Usserød IK

06/04

16:00

Frem Hellebæk

BK Avarta

07/04

11:00

AB

Lundtofte Boldklub

1
x
2

05/04

19:00

Næstved I.F.

Skælskør BI

06/04

13:00

Vordingborg IF

Raklev GI

06/04

14:00

Solrød FC

Holbæk United

06/04

14:00

Gørslev IF

B. 73, Slagelse

07/04

12:00

Holmegaard GB

Fårevejle BK

07/04

13:00

Kalundborg GB

Herfølge BK

1
x
2

06/04

12:00

IF Skjold Birkerød

ORI-Fodbold

06/04

12:00

Ølstykke FC

Humlebæk BK

06/04

13:30

Taarbæk IF

FC Rudersdal

06/04

13:30

Værløse

Slangerup & Omegn IF

06/04

15:30

Lyngby BK

Bagsværd BK (1)

06/04

15:30

Frederiksværk FK

Allerød FK

1
x
2

06/04

13:30

Rosenhøj BK

Bagsværd BK (2)

06/04

15:00

BSF

Grønne Stjerne

06/04

15:30

Taastrup FC

B. 77, Rødovre

07/04

11:00

Ballerup BK

Brøndbyernes IF

07/04

12:00

Brøndby Strand IK

B. 1973, Herlev

1
x
2

01/04

18:30

Holbæk B&I

Hvalsø IF

06/04

15:00

Svogerslev BK

FC Lejre

06/04

15:30

AIK 65 Strøby Fodbold

Såby Fodbold

06/04

15:30

Dalby IF / HFK fodbold

Bjæverskov IF "Frem"

06/04

15:30

KFUM BK, Roskilde

Havdrup GI

1
x
2

06/04

11:00

Benløse IF

Vemmelev SGI

06/04

13:30

Sorø Freja

Jyderup BK

06/04

14:00

Undløse BK

Mørkøv IF

06/04

15:30

Høng GF

Fuglebjerg/Sandved-Tornemark

06/04

15:30

FC Storebælt

FK Sydsjælland 05

06/04

16:00

Ørslev GIF (V)

Suså IF

1
x
2

29/03

18:00

Herstedøster IC

Frederikssund

30/03

13:00

Virum-Sorgenfri

Fredensborg BI

30/03

13:00

Stenløse BK

Liria FK

30/03

14:00

Glostrup

Albertslund IF

30/03

16:00

Snekkersten IF

Farum BK

31/03

13:00

Brøndby

Helsinge Fodbold

1
x
2

30/03

12:00

Slagelse B&I

Tuse IF

30/03

12:00

Ringsted IF

Nykøbing FC

30/03

14:00

Haslev FC

RB 1906

30/03

14:30

Køge BK

Køge Nord FC

30/03

15:30

DMI

Greve Fodbold

30/03

15:30

FC Nakskov

Herlufsholm GF